O firmie

Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą firmą, zajmującą się usługami w przemyśle metalowym i budowlanym. Jako Agencja Zatrudnienia (nr 22373) dokładamy wszelkich starań, aby zarówno nasi kontrahenci jak i pracownicy odnosili pełną satysfakcję z nawiązanej z nami współpracy.

 

Praca wykonywana przez każdego naszego spawacza, operatora maszyn CNC oraz każdego innego pracownika warsztatu jest naszą najlepszą reklamą – dlatego dbamy o nasz zespół.

 

Nasze wartości to:

Partnerstwo - pracujemy jako jeden zespół, dbając o zadowolenie zarówno naszych kontrahentów jak i pracowników

Zaufanie - działamy uczciwie i z szacunkiem

Historia

Początki firmy Baltix sięgają roku 1990, kiedy Marian Gebhardt rozpoczął działalność polegającą na świadczeniu usług spawalniczych. Przez kolejnych sześć lat nasza firma rozwinęła się na tyle, że rozpoczęto stałą współpracę z firmami szwedzkimi, które przeniosły do Baltix część swojej produkcji.  Sukces tej operacji pozwolił na rozszerzenie pakietu naszych usług o wynajem pracowników.

Działając od 2005 roku jako członek Svenskt Näringsliv (Konfederacji Szwedzkich Przedsiębiorstw) nieustannie budujemy swoją markę wśród skandynawskich partnerów. Już w 2006r.  po raz pierwszy uczestniczyliśmy jako wystawca w największych szwedzkich targach branżowych – Elmia Subcontractor.

W związku z ciągłym rozwojem, w 2010r. nastąpiło przekształcenie naszej firmy w Baltix Sp. z o.o., a już w 2011r. uzyskaliśmy wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia – nr 7592. Od tego czasu dobra znajomość szwedzkiego rynku pracy pozwala nam stale poszerzać sieć naszych kontrahentów, a tym samym zwiększać możliwości dla naszych pracowników (operatorów maszyn CNC, spawaczy, pracowników warsztatowych i remontowych).

Historia firmy

Rozpoczęcie działalności

Rozwój firmy w obszarze bezpośredniej produkcji i wynajmu pracowników

Baltix w konfederacji Svenskt Näringsliv (Konfederacji Szwedzkich Przedsiębiorstw)

Baltix na targach branżowych – Elmia Subcontractor

Przekształcenie w Baltix Sp. z o.o.

Baltix z numerem 7592 w rejestrze Agencji Zatrudnienia

Dynamiczny rozwój firmy na rynku skandynawskim